Valitse maa tai alue.

Close
Kirjaudu sisään Rekisteröidy Sähköposti:Info@infinite-electronic.hk
0 Item(s)

Fiber Optic Kits

Suositellut valmistajat

3M
- 3M tarjoaa innovatiivisia ratkaisuja elektroniikkateollisuudelle ja on johtava liitäntäratkaisujen valmistaja lauta-aluksella, lanka-aluksella, backplane- ja input / output (I / O) -sovelluksissa. Näitä ovat mm. 3M ™ -liitosmittari (IDC) -liitännät, Mini Delta -nauhan (MDR) I / O-järjestel...Yksityiskohdat
  • 8700-PS/APC 8700-PS/APC 3M Kuvaus:CONN SC/APC SM900M W/8765-PS/APC
  • VOL-0573 VOL-0573 3M Kuvaus:VF-45 AND KEY MNTNANC CLNING KIT
  • 8700-PS/UPC 8700-PS/UPC 3M Kuvaus:CONN SC/UPC SM900M W/8765-PS/UPC
  • VOL-0563 VOL-0563 3M Kuvaus:VF-45 QUICK INSTALL KIT
Agastat Relays / TE Connectivity
- TE Connectivity Oy (NYSE: TEL), virallisesti Tyco Electronics, on 12 miljardin dollarin maailmanlaajuinen teknologiajohtaja. Yhteys ja anturiratkaisut ovat välttämättömiä nykypäivän yhä useammassa maailmassa. Teemme yhteistyötä insinöörien kanssamuuttaa niiden käsitteet luomuksiin & n...Yksityiskohdat
  • 1278862-6 1278862-6 Agastat Relays / TE Connectivity Kuvaus:TEST KIT MTRJ TO MT/RJ 62.5/125
  • 1278863-3 1278863-3 Agastat Relays / TE Connectivity Kuvaus:TEST KIT MTRJ SM JACK - MTRJ
  • 1278863-6 1278863-6 Agastat Relays / TE Connectivity Kuvaus:TEST KIT MTRJ - MTRJ 50/125
  • 1278862-2 1278862-2 Agastat Relays / TE Connectivity Kuvaus:TEST KIT CABLE MTRJ-ST 62.5/125
Affinity Medical Technologies - a Molex company
- Sähköisten yhteenliitäntöjen johtava maailmanlaajuinen toimittaja Molex keskittyy suunnittelemaan ja kehittämään innovatiivisia ratkaisuja, jotka ovat ratkaisevia tuotteille, jotka koskettavat lähes kaikkia elämänvaiheita. Salkkumme kuuluu maailman suurimpaan, yli 100 000 tuotteeseen, mu...Yksityiskohdat
  • 1060004100 1060004100 Affinity Medical Technologies - a Molex company Kuvaus:LC QTERM SM 1.6&2.0MM CLB 6 CONN
  • 1060004300 1060004300 Affinity Medical Technologies - a Molex company Kuvaus:LC QTERM SM 1.6&2.0MM CLB 12CONN
  • 1060002200 1060002200 Affinity Medical Technologies - a Molex company Kuvaus:ST QTERM 3MM SM12 WADH+ACC
  • 1060003000 1060003000 Affinity Medical Technologies - a Molex company Kuvaus:LC QTERM MM 1.6&2.0MM CLB 12CONN
36 related products
1
8700-PS/APC
8700-PS/APC
valmistajat: 3M
Kuvaus: CONN SC/APC SM900M W/8765-PS/APC
Varastossa: 3453 pcs
ladata: 8700-PS/APC.pdf
RFQ
VOL-0573
VOL-0573
valmistajat: 3M
Kuvaus: VF-45 AND KEY MNTNANC CLNING KIT
Varastossa: 391 pcs
ladata:
RFQ
8700-PS/UPC
8700-PS/UPC
valmistajat: 3M
Kuvaus: CONN SC/UPC SM900M W/8765-PS/UPC
Varastossa: 6004 pcs
ladata: 8700-PS/UPC.pdf
RFQ
VOL-0563
VOL-0563
valmistajat: 3M
Kuvaus: VF-45 QUICK INSTALL KIT
Varastossa: 41 pcs
ladata: VOL-0563.pdf
RFQ
8765-UPC
8765-UPC
valmistajat: 3M
Kuvaus: CONNECTOR KIT SC/UPC
Varastossa: 42 pcs
ladata: 8765-UPC.pdf
RFQ
8765-APC
8765-APC
valmistajat: 3M
Kuvaus: CONNECTOR KIT SC/APC
Varastossa: 43 pcs
ladata: 8765-APC.pdf
RFQ
2529-K
2529-K
valmistajat: 3M
Kuvaus: KIT F/OPTIC SPLICE UNIVERSAL
Varastossa: 137 pcs
ladata: 2529-K.pdf
RFQ
1278862-6
1278862-6
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvaus: TEST KIT MTRJ TO MT/RJ 62.5/125
Varastossa: 666 pcs
ladata: 1278862-6.pdf
RFQ
IF-FGB2
IF-FGB2
valmistajat: Industrial Fiber Optics, Inc.
Kuvaus: KIT FIBER OPTIC 12 ASST FIBERS
Varastossa: 7578 pcs
ladata:
RFQ
1278863-3
1278863-3
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvaus: TEST KIT MTRJ SM JACK - MTRJ
Varastossa: 571 pcs
ladata: 1278863-3.pdf
RFQ
1278863-6
1278863-6
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvaus: TEST KIT MTRJ - MTRJ 50/125
Varastossa: 469 pcs
ladata: 1278863-6.pdf
RFQ
1278862-2
1278862-2
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvaus: TEST KIT CABLE MTRJ-ST 62.5/125
Varastossa: 298 pcs
ladata: 1278862-2.pdf
RFQ
1060004100
1060004100
valmistajat: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Kuvaus: LC QTERM SM 1.6&2.0MM CLB 6 CONN
Varastossa: 1047 pcs
ladata: 1060004100.pdf
RFQ
1278861-4
1278861-4
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvaus: TEST KIT CBL MTRJ-SC SEC 50/125
Varastossa: 358 pcs
ladata: 1278861-4.pdf
RFQ
IF-FGB
IF-FGB
valmistajat: Industrial Fiber Optics, Inc.
Kuvaus: KIT FIBER OPTIC 6 ASST FIBERS
Varastossa: 13965 pcs
ladata:
RFQ
1985212-1
1985212-1
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvaus: REPAIR KIT, TACTICAL FIELD SPLIC
Varastossa: 8 pcs
ladata: 1985212-1.pdf
RFQ
1278861-3
1278861-3
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvaus: TEST KIT CBL MTRJ TO MTRJ 50/125
Varastossa: 690 pcs
ladata: 1278861-3.pdf
RFQ
1278862-5
1278862-5
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvaus: TEST KIT MTRJ TO ST SEC 62.5/125
Varastossa: 388 pcs
ladata: 1278862-5.pdf
RFQ
1278863-2
1278863-2
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvaus: TEST KIT MTRJ SM JACK - ST
Varastossa: 346 pcs
ladata: 1278863-2.pdf
RFQ
1278861-2
1278861-2
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvaus: TEST KIT CABLE MTRJ TO ST 50/125
Varastossa: 313 pcs
ladata: 1278861-2.pdf
RFQ
45658
45658
valmistajat: Greenlee Communications
Kuvaus: FIBER OPTIC CUTTER/STRIPPER KIT
Varastossa: 72 pcs
ladata: 45658.pdf
RFQ
1060004300
1060004300
valmistajat: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Kuvaus: LC QTERM SM 1.6&2.0MM CLB 12CONN
Varastossa: 865 pcs
ladata: 1060004300.pdf
RFQ
1278861-6
1278861-6
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvaus: TEST KIT MTRJ SEC-MTRJ 50/125
Varastossa: 675 pcs
ladata: 1278861-6.pdf
RFQ
1278861-5
1278861-5
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvaus: TEST KIT CBL MTRJ-ST SEC 50/125
Varastossa: 335 pcs
ladata: 1278861-5.pdf
RFQ
1278863-4
1278863-4
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvaus: TEST KIT MTRJ SM JACK - SC SEC
Varastossa: 306 pcs
ladata: 1278863-4.pdf
RFQ
1278863-5
1278863-5
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvaus: TEST KIT MTRJ SM JACK - ST SEC
Varastossa: 255 pcs
ladata: 1278863-5.pdf
RFQ
1060002200
1060002200
valmistajat: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Kuvaus: ST QTERM 3MM SM12 WADH+ACC
Varastossa: 3571 pcs
ladata: 1060002200.pdf
RFQ
1060003000
1060003000
valmistajat: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Kuvaus: LC QTERM MM 1.6&2.0MM CLB 12CONN
Varastossa: 5566 pcs
ladata: 1060003000.pdf
RFQ
1060002000
1060002000
valmistajat: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Kuvaus: ST QTERM (3MM PC+)12 W/ADH+ACC
Varastossa: 3310 pcs
ladata: 1060002000.pdf
RFQ
1060002100
1060002100
valmistajat: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Kuvaus: SC QTERM (3MM PC+) 12 CONN
Varastossa: 3163 pcs
ladata: 1060002100.pdf
RFQ
1060004400
1060004400
valmistajat: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Kuvaus: LC QTERM MM (3.0MM CLB) 12 CONN.
Varastossa: 4055 pcs
ladata:
RFQ
1060004000
1060004000
valmistajat: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Kuvaus: LC QTERM MM 1.6&2.0MM CLB 6 CONN
Varastossa: 2724 pcs
ladata: 1060004000.pdf
RFQ
1060003100
1060003100
valmistajat: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Kuvaus: LC QTERM MM BARE FIBER 12 CONN
Varastossa: 6804 pcs
ladata: 1060003100.pdf
RFQ
1060004200
1060004200
valmistajat: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Kuvaus: LC QTERM SM BARE FIBER 12 CONN
Varastossa: 4738 pcs
ladata: 1060004200.pdf
RFQ
1060004500
1060004500
valmistajat: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Kuvaus: LC QTERM SM (3.0MM CLB) 12 CONN.
Varastossa: 2997 pcs
ladata:
RFQ
1060002300
1060002300
valmistajat: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Kuvaus: SC QTERM (3MM SM) 12 CONN
Varastossa: 5498 pcs
ladata: 1060002300.pdf
RFQ
36 related products
1