Valitse maa tai alue.

Close
Kirjaudu sisään Rekisteröidy Sähköposti:Info@infinite-electronic.hk
0 Item(s)

Kuituoptiikka - Lähetinvastaanotinmoduulit

Suositellut valmistajat

Finisar Corporation
- Finisar Corporation (NASDAQ: FNSR) on globaali teknologiajohtaja kuituoptisten osajärjestelmien ja komponenttien osalta, jotka mahdollistavat nopeiden puhe-, video- ja dataviestintää televiestinnän, verkko-, tallennus-, langattoman ja kaapelitelevisioverkon sovelluksissa. 25 vuotta Finisar on ...Yksityiskohdat
  • FTLF8524E2GNL FTLF8524E2GNL Finisar Corporation Kuvaus:TXRX OPT SFF 4 GB/S 850NM
  • FTLF1419P1BCL FTLF1419P1BCL Finisar Corporation Kuvaus:TXRX OPT SFP 2 GB/S 1310NM
  • FTLF1429P3BNV FTLF1429P3BNV Finisar Corporation Kuvaus:TXRX OPT SFP+ 14.025GB/S 1310NM
  • FTLF1217P2BTL FTLF1217P2BTL Finisar Corporation Kuvaus:TXRX OPT SFP 125 MB/S 1310NM
Avago Technologies (Broadcom Limited)
- Broadcom Limited on monipuolinen globaali puolijohdevalmistaja, joka perustuu 50 vuoden innovaatioon, yhteistyöhön ja huippuosaamiseen. Broadcomin laaja tuotevalikoima palvelee useita sovelluksia neljällä ensisijaisella päämarkkina-alueella: langallinen infrastruktuuri, langaton viestintä, ...Yksityiskohdat
  • AFBR-59E4APZ-LH AFBR-59E4APZ-LH Avago Technologies (Broadcom Limited) Kuvaus:TXRX MULTIMODE SFF FE LOW POWER
  • AFBR-5903AZ AFBR-5903AZ Avago Technologies (Broadcom Limited) Kuvaus:TXRX OPT FE MTRJ EXT TEMP 2X5DIP
  • HFBR-3810MSZ HFBR-3810MSZ Avago Technologies (Broadcom Limited) Kuvaus:TXRX FIBER OPTIC 650NM 10MBAUD
  • HFBR-5961LZ HFBR-5961LZ Avago Technologies (Broadcom Limited) Kuvaus:TXRX MMF FE SONET OC-3 2X5
FIT (Foxconn Interconnect Technology)
- Foxconn Interconnect Technology (FIT) Limited keskittyy elektronisten ja optoelektronisten lähetinvastaanottimien, liittimien, antennien, akustisten komponenttien, kaapeleiden ja moduulien kehittämiseen, valmistukseen ja markkinointiin tietokoneissa, tietoliikennelaitteissa, kulutuselektroniikas...Yksityiskohdat
  • ABCU-5730ARZ ABCU-5730ARZ FIT (Foxconn Interconnect Technology) Kuvaus:OPTOTXRX ETH 1.25GBD PLUGGABLE
  • AFCT-5705LZ AFCT-5705LZ FIT (Foxconn Interconnect Technology) Kuvaus:TXRX OPT SFF PLUGGABLE STD DMI
  • AFBR-5701LZ AFBR-5701LZ FIT (Foxconn Interconnect Technology) Kuvaus:TXRX OPTICAL SFP STD LATCH
  • AFBR-5921ALZ AFBR-5921ALZ FIT (Foxconn Interconnect Technology) Kuvaus:TXRX SSF 3.3V 2/1GBS PTH 2X5
Formerica Optoelectronics Inc.
- Formerica Optoelectronics Inc. on johtava 100 Gb / s: n, 40 Gb / s: n, 25 Gb / s: n ja 10 Gb: n optisten lähetinvastaanottimien valmistaja sekä 16 Gb / s: n Fibre Channel / SAS ja Optical Bypss -moduulit. Ne tarjoavat maailmanluokan optisia ratkaisuja datakeskuksiin, yritys-IT: iin, teolliseen v...Yksityiskohdat
  • OBM-D3QH2-B01 OBM-D3QH2-B01 Formerica Optoelectronics Inc. Kuvaus:OPTICAL BYPASS MODULE, 40GBASE-S
  • TAS-S1NH1-P13 TAS-S1NH1-P13 Formerica Optoelectronics Inc. Kuvaus:MINI SFF, 10GBASE-SR, 550M, 0 70
  • TSP-S1CK1-Q11 TSP-S1CK1-Q11 Formerica Optoelectronics Inc. Kuvaus:SFP, 1000BASE-ZX, 80KM, 0 70DEGC
  • TAS-A1NL1-Q11 TAS-A1NL1-Q11 Formerica Optoelectronics Inc. Kuvaus:TXRX SFP+ 10GBPS 1550NM
Atop Technologies
- Atop, perustettu yli 25 vuotta sitten Taiwanissa, suunnittelee, räätälöi ja valmistaa teollisia verkkolaitteita ja pick-to-light-järjestelmiä. Atop on erikoistunut Industrial Automation -tuotteisiin, kuten Industrial Ethernet -kytkimiin, Power / Rautateollisuuden erikoiskytkimiin, Fieldbus (...Yksityiskohdat
  • LM28-C3S-TI-N LM28-C3S-TI-N Atop Technologies Kuvaus:SFP TRANSCEIVER 1250MBPS 850NMVC
  • LS38-C3L-TI-N LS38-C3L-TI-N Atop Technologies Kuvaus:SFP TRANSCEIVER 1250MBPS 1310NMD
  • LM38-C3S-TI-N LM38-C3S-TI-N Atop Technologies Kuvaus:SFP TRANSCEIVER 1250MBPS 1310NMF
B+B SmartWorx, Inc.
- B + B SmartWorx on suunnitellut ja valmistanut luotettavia, luotettavia, langallisia ja langattomia M2M-liitäntätekniikoita vuodesta 1981. Yli 3000 miljoonan langallisen M2M-liitännän, 500 000 langattoman M2M-liitännän ja 400 000 kytkettyjen ajoneuvojen B + M2M-ratkaisut. Yksityiskohdat
  • BB-808-38103 BB-808-38103 B+B SmartWorx, Inc. Kuvaus:FIBER OPTIC TXRX SFP 155MBPS LC
  • SFP-FXM/LC-AE SFP-FXM/LC-AE B+B SmartWorx, Inc. Kuvaus:MOD 100-FX MULTI-MODE 2KM SFP
  • BB-808-38200 BB-808-38200 B+B SmartWorx, Inc. Kuvaus:FBER OPTIC TXRX OPT SFP LC
2,113 related products
FTLF8524E2GNL
FTLF8524E2GNL
valmistajat: Finisar Corporation
Kuvaus: TXRX OPT SFF 4 GB/S 850NM
Varastossa: 1630 pcs
ladata: FTLF8524E2GNL.pdf
RFQ
FTLF1419P1BCL
FTLF1419P1BCL
valmistajat: Finisar Corporation
Kuvaus: TXRX OPT SFP 2 GB/S 1310NM
Varastossa: 624 pcs
ladata: FTLF1419P1BCL.pdf
RFQ
FTLF1429P3BNV
FTLF1429P3BNV
valmistajat: Finisar Corporation
Kuvaus: TXRX OPT SFP+ 14.025GB/S 1310NM
Varastossa: 318 pcs
ladata: FTLF1429P3BNV.pdf
RFQ
ABCU-5730ARZ
ABCU-5730ARZ
valmistajat: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Kuvaus: OPTOTXRX ETH 1.25GBD PLUGGABLE
Varastossa: 1689 pcs
ladata: ABCU-5730ARZ.pdf
RFQ
FTLF1217P2BTL
FTLF1217P2BTL
valmistajat: Finisar Corporation
Kuvaus: TXRX OPT SFP 125 MB/S 1310NM
Varastossa: 1222 pcs
ladata: FTLF1217P2BTL.pdf
RFQ
AFCT-5705LZ
AFCT-5705LZ
valmistajat: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Kuvaus: TXRX OPT SFF PLUGGABLE STD DMI
Varastossa: 1921 pcs
ladata: AFCT-5705LZ.pdf
RFQ
OBM-D3QH2-B01
OBM-D3QH2-B01
valmistajat: Formerica Optoelectronics Inc.
Kuvaus: OPTICAL BYPASS MODULE, 40GBASE-S
Varastossa: 32 pcs
ladata: OBM-D3QH2-B01.pdf
RFQ
AFBR-59E4APZ-LH
AFBR-59E4APZ-LH
valmistajat: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Kuvaus: TXRX MULTIMODE SFF FE LOW POWER
Varastossa: 1409 pcs
ladata: AFBR-59E4APZ-LH.pdf
RFQ
AFBR-5903AZ
AFBR-5903AZ
valmistajat: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Kuvaus: TXRX OPT FE MTRJ EXT TEMP 2X5DIP
Varastossa: 1895 pcs
ladata: AFBR-5903AZ.pdf
RFQ
HFBR-3810MSZ
HFBR-3810MSZ
valmistajat: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Kuvaus: TXRX FIBER OPTIC 650NM 10MBAUD
Varastossa: 3593 pcs
ladata: HFBR-3810MSZ.pdf
RFQ
BB-808-38103
BB-808-38103
valmistajat: B+B SmartWorx, Inc.
Kuvaus: FIBER OPTIC TXRX SFP 155MBPS LC
Varastossa: 1615 pcs
ladata: BB-808-38103.pdf
RFQ
AFBR-5701LZ
AFBR-5701LZ
valmistajat: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Kuvaus: TXRX OPTICAL SFP STD LATCH
Varastossa: 2634 pcs
ladata: AFBR-5701LZ.pdf
RFQ
FMFIBER-SFP-4K
FMFIBER-SFP-4K
valmistajat: Red Lion Controls
Kuvaus: SFP TXRX MULTIMOOD 1310FP 4KM
Varastossa: 726 pcs
ladata: FMFIBER-SFP-4K.pdf
RFQ
FTLF8536P4BCL
FTLF8536P4BCL
valmistajat: Finisar Corporation
Kuvaus: 850NM OXIDE VCSEL, 25GE, 25.78 G
Varastossa: 408 pcs
ladata: FTLF8536P4BCL.pdf
RFQ
TAS-S1NH1-P13
TAS-S1NH1-P13
valmistajat: Formerica Optoelectronics Inc.
Kuvaus: MINI SFF, 10GBASE-SR, 550M, 0 70
Varastossa: 2310 pcs
ladata: TAS-S1NH1-P13.pdf
RFQ
AFBR-5921ALZ
AFBR-5921ALZ
valmistajat: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Kuvaus: TXRX SSF 3.3V 2/1GBS PTH 2X5
Varastossa: 2764 pcs
ladata: AFBR-5921ALZ.pdf
RFQ
TODX2355(F)
TODX2355(F)
valmistajat: Toshiba Semiconductor and Storage
Kuvaus: TXRX MOD OPTICAL 10MBPS 650NM
Varastossa: 6480 pcs
ladata: TODX2355(F).pdf
RFQ
TSP-S1CK1-Q11
TSP-S1CK1-Q11
valmistajat: Formerica Optoelectronics Inc.
Kuvaus: SFP, 1000BASE-ZX, 80KM, 0 70DEGC
Varastossa: 780 pcs
ladata: TSP-S1CK1-Q11.pdf
RFQ
TAS-A1NL1-Q11
TAS-A1NL1-Q11
valmistajat: Formerica Optoelectronics Inc.
Kuvaus: TXRX SFP+ 10GBPS 1550NM
Varastossa: 179 pcs
ladata: TAS-A1NL1-Q11.pdf
RFQ
HFBR-5911LZ
HFBR-5911LZ
valmistajat: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Kuvaus: TXRX OPTICAL SFF 1.25GBD ISCSI
Varastossa: 1837 pcs
ladata: HFBR-5911LZ.pdf
RFQ
ABCU-5730RZ
ABCU-5730RZ
valmistajat: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Kuvaus: TXRX RJ-45 SFP 1.25GBD
Varastossa: 1646 pcs
ladata: ABCU-5730RZ.pdf
RFQ
FTLF1522P1BTL
FTLF1522P1BTL
valmistajat: Finisar Corporation
Kuvaus: TXRX OPT SFP 622 MB/S 1550NM
Varastossa: 621 pcs
ladata: FTLF1522P1BTL.pdf
RFQ
FTL410QE3C
FTL410QE3C
valmistajat: Finisar Corporation
Kuvaus: TXRX VCSEL 4X10.5G PAR ARRAY
Varastossa: 427 pcs
ladata: FTL410QE3C.pdf
RFQ
AFCT-5715PZ
AFCT-5715PZ
valmistajat: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Kuvaus: TXRX OPT SFF PLUGGABLE BAIL DMI
Varastossa: 1800 pcs
ladata: AFCT-5715PZ.pdf
RFQ
TAS-A1EH8-XAQ10
TAS-A1EH8-XAQ10
valmistajat: Formerica Optoelectronics Inc.
Kuvaus: SFP28, 25GBASE-AOC, 10M, 0 70DEG
Varastossa: 414 pcs
ladata: TAS-A1EH8-XAQ10.pdf
RFQ
HFBR-5961LZ
HFBR-5961LZ
valmistajat: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Kuvaus: TXRX MMF FE SONET OC-3 2X5
Varastossa: 1643 pcs
ladata: HFBR-5961LZ.pdf
RFQ
FTL410QD2C
FTL410QD2C
valmistajat: Finisar Corporation
Kuvaus: TXRX VCSEL 4X10.5G PAR ARRAY
Varastossa: 307 pcs
ladata: FTL410QD2C.pdf
RFQ
HFBR-5963ALZ
HFBR-5963ALZ
valmistajat: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Kuvaus: TXRX MMF FE ATM SONET OC-3 2X5
Varastossa: 1753 pcs
ladata: HFBR-5963ALZ.pdf
RFQ
FTL4C1QE2C
FTL4C1QE2C
valmistajat: Finisar Corporation
Kuvaus: TRANSCEIVER QSFP, 10KM 40GBASE-L
Varastossa: 99 pcs
ladata: FTL4C1QE2C.pdf
RFQ
AFBR-5803TZ
AFBR-5803TZ
valmistajat: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Kuvaus: TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX ST
Varastossa: 2683 pcs
ladata: AFBR-5803TZ.pdf
RFQ
AFBR-57E6APZ-HT
AFBR-57E6APZ-HT
valmistajat: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Kuvaus: MM LC SFP FE DMI ROHS 95DEG
Varastossa: 1489 pcs
ladata: AFBR-57E6APZ-HT.pdf
RFQ
SFP-FXM/LC-AE
SFP-FXM/LC-AE
valmistajat: B+B SmartWorx, Inc.
Kuvaus: MOD 100-FX MULTI-MODE 2KM SFP
Varastossa: 1323 pcs
ladata: SFP-FXM/LC-AE.pdf
RFQ
LM28-C3S-TI-N
LM28-C3S-TI-N
valmistajat: Atop Technologies
Kuvaus: SFP TRANSCEIVER 1250MBPS 850NMVC
Varastossa: 2678 pcs
ladata: LM28-C3S-TI-N.pdf
RFQ
OBM-B1CH4-P01
OBM-B1CH4-P01
valmistajat: Formerica Optoelectronics Inc.
Kuvaus: OPTICAL BYPASS MODULE, 10GBASE-S
Varastossa: 100 pcs
ladata: OBM-B1CH4-P01.pdf
RFQ
FTLX1475D3BTL
FTLX1475D3BTL
valmistajat: Finisar Corporation
Kuvaus: TXRX 1310NM DFB, PIN, 10GBASE-LR
Varastossa: 805 pcs
ladata: FTLX1475D3BTL.pdf
RFQ
HFBR-57E0PZ
HFBR-57E0PZ
valmistajat: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Kuvaus: TXRX MM SFP LC CONN BAIL DELATCH
Varastossa: 1753 pcs
ladata: HFBR-57E0PZ.pdf
RFQ
AFBR-5805Z
AFBR-5805Z
valmistajat: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Kuvaus: TXRX ATM SONET OC3 3V SC 1X9
Varastossa: 2625 pcs
ladata: AFBR-5805Z.pdf
RFQ
LS38-C3L-TI-N
LS38-C3L-TI-N
valmistajat: Atop Technologies
Kuvaus: SFP TRANSCEIVER 1250MBPS 1310NMD
Varastossa: 950 pcs
ladata: LS38-C3L-TI-N.pdf
RFQ
AFBR-57R6APZ
AFBR-57R6APZ
valmistajat: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Kuvaus: TXRX OPT SFP WITH RATE SELECT
Varastossa: 2099 pcs
ladata: AFBR-57R6APZ.pdf
RFQ
AFBR-5978Z
AFBR-5978Z
valmistajat: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Kuvaus: TXRX FAST ETH POF 125MBD
Varastossa: 1393 pcs
ladata: AFBR-5978Z.pdf
RFQ
FTL4C1QE1C
FTL4C1QE1C
valmistajat: Finisar Corporation
Kuvaus: TXRX 4X10G CWDM DFB QSFP+
Varastossa: 55 pcs
ladata: FTL4C1QE1C.pdf
RFQ
POBM-C1CX4-P0A
POBM-C1CX4-P0A
valmistajat: Formerica Optoelectronics Inc.
Kuvaus: PASSIVE OPTICAL BYPASS MODULE, 8
Varastossa: 135 pcs
ladata: POBM-C1CX4-P0A.pdf
RFQ
FTLX1672D3BTL
FTLX1672D3BTL
valmistajat: Finisar Corporation
Kuvaus: OPT TXRX 1550NM 11.31GB SFP+ LC
Varastossa: 172 pcs
ladata: FTLX1672D3BTL.pdf
RFQ
AFBR-720XPDZ
AFBR-720XPDZ
valmistajat: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Kuvaus: TXRX OPT XFP 10GB/S 850NM
Varastossa: 822 pcs
ladata: AFBR-720XPDZ.pdf
RFQ
AFCT-5805AZ
AFCT-5805AZ
valmistajat: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Kuvaus: TXRX OPT SM 155MBS SONET OC3/SDH
Varastossa: 2199 pcs
ladata: AFCT-5805AZ.pdf
RFQ
2891767
2891767
valmistajat: Phoenix Contact
Kuvaus: PLUGGABLE MODULE 1300NM
Varastossa: 193 pcs
ladata: 2891767.pdf
RFQ
LM38-C3S-TI-N
LM38-C3S-TI-N
valmistajat: Atop Technologies
Kuvaus: SFP TRANSCEIVER 1250MBPS 1310NMF
Varastossa: 2639 pcs
ladata: LM38-C3S-TI-N.pdf
RFQ
BB-808-38200
BB-808-38200
valmistajat: B+B SmartWorx, Inc.
Kuvaus: FBER OPTIC TXRX OPT SFP LC
Varastossa: 1627 pcs
ladata: BB-808-38200.pdf
RFQ
2,113 related products