1.5KE10A-B
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
1.5KE10A-B Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1.5KE10A-B
Valmistaja / merkki: Hamlin / Littelfuse
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 8.55VWM 14.5VC DO201
lomakkeissa: 1.5KE10A-B.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-yhteensopiva
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
1.5KE10A-B: n tekniset tiedot
Osa numero 1.5KE10A-B Valmistaja Littelfuse Inc.
Kuvaus TVS DIODE 8.55VWM 14.5VC DO201 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 283540 pcs Tietolomake 1.5KE10A-B.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 1 Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 9.5V
Jännite - erittely (min) 8.55V Jännite - Breakdown DO-201
Tyyppi Zener Sarja 1.5KE
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 1500W (1.5kW) Teho - huippukulma 104.8A
Polarisaatio DO-201AA, DO-27, Axial Muut nimet 1.5KE10A-BLF
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero 1.5KE10A-B
Kuvaus TVS DIODE 8.55VWM 14.5VC DO201 Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 14.5V
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat No
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1.5KE10A A0G
1.5KE10A A0G
valmistajat: TSC (Taiwan Semiconductor)
Kuvaus: TVS DIODE 8.55V 14.5V DO201
Varastossa: 579790 pcs
ladata: 1.5KE10A A0G.pdf
RFQ
1.5KE10A
1.5KE10A
valmistajat: Hamlin / Littelfuse
Varastossa: 115347 pcs
ladata: 1.5KE10A.pdf
RFQ
1.5KE10A-E3/73
1.5KE10A-E3/73
valmistajat: Electro-Films (EFI) / Vishay
Kuvaus: TVS DIODE 8.55V 14.5V 1.5KE
ladata: 1.5KE10A-E3/73.pdf
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: TVS DIODE 8.55V 18.6V DO201
ladata: 1.5KE10A.pdf
1.5KE10A-E3/51
1.5KE10A-E3/51
ladata: 1.5KE10A-E3/51.pdf
1.5KE10A-B
1.5KE10A-B
valmistajat: Diodes Incorporated
Kuvaus: TVS DIODE 8.55VWM 14.5VC DO201
ladata: 1.5KE10A-B.pdf
1.5KE10A-TP
1.5KE10A-TP
valmistajat: Micro Commercial Components (MCC)
Kuvaus: TVS DIODE 8.55V 14.5V DO201AE
ladata: 1.5KE10A-TP.pdf
1.5KE10A-E3/54
1.5KE10A-E3/54
ladata: 1.5KE10A-E3/54.pdf
1.5KE10A R0G
1.5KE10A R0G
ladata: 1.5KE10A R0G.pdf
1.5KE10A/54
1.5KE10A/54
ladata: 1.5KE10A/54.pdf
1.5KE10A-T
1.5KE10A-T
ladata: 1.5KE10A-T.pdf
1.5KE10A B0G
1.5KE10A B0G
ladata: 1.5KE10A B0G.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna