1.5KE18A-B
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
1.5KE18A-B Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1.5KE18A-B
Valmistaja / merkki: Hamlin / Littelfuse
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 15.3VWM 25.2VC AXIAL
lomakkeissa: 1.5KE18A-B.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-yhteensopiva
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
1.5KE18A-B: n tekniset tiedot
Osa numero 1.5KE18A-B Valmistaja Littelfuse Inc.
Kuvaus TVS DIODE 15.3VWM 25.2VC AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 331834 pcs Tietolomake 1.5KE18A-B.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 1 Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 17.1V
Jännite - erittely (min) 15.3V Jännite - Breakdown DO-201
Tyyppi Zener Sarja 1.5KE
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 1500W (1.5kW) Teho - huippukulma 60.3A
Polarisaatio DO-201AA, DO-27, Axial Muut nimet 1.5KE18A-BLF
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero 1.5KE18A-B
Kuvaus TVS DIODE 15.3VWM 25.2VC AXIAL Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 25.2V