1.5KE22A-B
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
1.5KE22A-B Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1.5KE22A-B
Valmistaja / merkki: Hamlin / Littelfuse
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 18.8VWM 30.6VC AXIAL
lomakkeissa: 1.5KE22A-B.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
1.5KE22A-B: n tekniset tiedot
Osa numero 1.5KE22A-B Valmistaja Littelfuse Inc.
Kuvaus TVS DIODE 18.8VWM 30.6VC AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 332532 pcs Tietolomake 1.5KE22A-B.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 1 Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 20.9V
Jännite - erittely (min) 18.8V Jännite - Breakdown DO-201
Tyyppi Zener Sarja 1.5KE
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 1500W (1.5kW) Teho - huippukulma 49.7A
Polarisaatio DO-201AA, DO-27, Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero 1.5KE22A-B Kuvaus TVS DIODE 18.8VWM 30.6VC AXIAL
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 30.6V Kapasitanssi @ Taajuus -
Kaksisuuntaiset kanavat No
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1.5KE22A
1.5KE22A
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: TVS DIODE 18.8V 39.3V DO201
Varastossa: 309952 pcs
ladata: 1.5KE22A.pdf
RFQ
1.5KE220HE3/73
1.5KE220HE3/73
valmistajat: Electro-Films (EFI) / Vishay
Kuvaus: TVS DIODE 175V 344V 1.5KE
Varastossa: 3773 pcs
ladata: 1.5KE220HE3/73.pdf
RFQ
1.5KE22A-TP
1.5KE22A-TP
valmistajat: Micro Commercial Components (MCC)
Kuvaus: TVS DIODE 18.8V 30.6V DO201AE
ladata: 1.5KE22A-TP.pdf
1.5KE22A-B
1.5KE22A-B
valmistajat: Diodes Incorporated
Kuvaus: TVS DIODE 18.8VWM 30.6VC DO201A
ladata: 1.5KE22A-B.pdf
1.5KE22A-E3/73
1.5KE22A-E3/73
Kuvaus: TVS DIODE 18.8V 30.6V 1.5KE
ladata: 1.5KE22A-E3/73.pdf
1.5KE220HE3/54
1.5KE220HE3/54
valmistajat: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: TVS DIODE 175VWM 344VC 1.5KE
ladata: 1.5KE220HE3/54.pdf
valmistajat: Hamlin / Littelfuse
Kuvaus: TVS DIODE 18.8V 30.6V DO201