1.5KE43A-B
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
1.5KE43A-B Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1.5KE43A-B
Valmistaja / merkki: Diodes Incorporated
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 36.8VWM 59.3VC DO201A
lomakkeissa: 1.5KE43A-B.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
1.5KE43A-B: n tekniset tiedot
Osa numero 1.5KE43A-B Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus TVS DIODE 36.8VWM 59.3VC DO201A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 225812 pcs Tietolomake 1.5KE43A-B.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 1 Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 40.9V
Jännite - erittely (min) 36.8V Jännite - Breakdown DO-201
Tyyppi Zener Sarja -
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 1500W (1.5kW) Teho - huippukulma 25.3A
Polarisaatio DO-201AA, DO-27, Axial Muut nimet 1.5KE43A-BDI
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero 1.5KE43A-B
Kuvaus TVS DIODE 36.8VWM 59.3VC DO201A Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 59.3V
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat No
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1.5KE43A-B
1.5KE43A-B
valmistajat: Littelfuse Inc.
Kuvaus: TVS DIODE 36.8VWM 59.3VC AXIAL
Varastossa: 275682 pcs
ladata: 1.5KE43A-B.pdf
RFQ
1.5KE43A-E3/51
1.5KE43A-E3/51
valmistajat: Electro-Films (EFI) / Vishay
Kuvaus: TVS DIODE 36.8V 59.3V 1.5KE
Varastossa: 164129 pcs
ladata: 1.5KE43A-E3/51.pdf
RFQ
1.5KE43A
1.5KE43A
valmistajat: Hamlin / Littelfuse
Kuvaus: TVS DIODE 36.8V 59.3V DO201
ladata: 1.5KE43A.pdf
1.5KE43A-E3/54
1.5KE43A-E3/54
ladata: 1.5KE43A-E3/54.pdf
1.5KE43A-G
1.5KE43A-G
valmistajat: Comchip Technology
ladata: 1.5KE43A-G.pdf
valmistajat: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Kuvaus: TVS DIODE 36.8V 59.3V AXIAL