1.5KE47A-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1.5KE47A-B Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1.5KE47A-B
Valmistaja / merkki: Hamlin / Littelfuse
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 40.2V 64.8V DO201
lomakkeissa: 1.5KE47A-B.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
1.5KE47A-B: n tekniset tiedot
Osa numero 1.5KE47A-B Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus TVS DIODE 40.2V 64.8V DO201 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 312298 pcs Tietolomake 1.5KE47A-B.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 40.2V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 64.8V
Jännite - erittely (min) 44.7V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package DO-201
Sarja 1.5KE Power Line Protection No
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-201AA, DO-27, Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 23.5A
Kapasitanssi @ Taajuus - Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1.5KE47A-E3/51
1.5KE47A-E3/51
valmistajat: Electro-Films (EFI) / Vishay
Kuvaus: TVS DIODE 40.2V 64.8V 1.5KE
Varastossa: 146607 pcs
ladata: 1.5KE47A-E3/51.pdf
RFQ
1.5KE47A-B
1.5KE47A-B
valmistajat: Diodes Incorporated
Kuvaus: TVS DIODE 40.2VWM 64.8VC DO201A
Varastossa: 190201 pcs
ladata: 1.5KE47A-B.pdf
RFQ
1.5KE47AE3/TR13
1.5KE47AE3/TR13
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 40.2V 64.8V CASE-1
ladata: 1.5KE47AE3/TR13.pdf
1.5KE47-E3/73
1.5KE47-E3/73
Kuvaus: TVS DIODE 38.1V 67.8V 1.5KE
ladata: 1.5KE47-E3/73.pdf
1.5KE47A
1.5KE47A
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: TVS DIODE 40.2V 84V DO201
ladata: 1.5KE47A.pdf
1.5KE47A-E3/73
1.5KE47A-E3/73
ladata: 1.5KE47A-E3/73.pdf
1.5KE47A-TP
1.5KE47A-TP
valmistajat: Micro Commercial Components (MCC)
Kuvaus: TVS DIODE 40.2V 64.8V DO201AE
ladata: 1.5KE47A-TP.pdf
valmistajat: Littelfuse Inc.
Kuvaus: TVS DIODE 40.2VWM 64.8VC AXIAL
ladata: 1.5KE47A.pdf
1.5KE47A-E3/54
1.5KE47A-E3/54
ladata: 1.5KE47A-E3/54.pdf
1.5KE47A-T
1.5KE47A-T
Kuvaus: TVS DIODE 40.2V 64.8V DO201
ladata: 1.5KE47A-T.pdf
1.5KE47A B0G
1.5KE47A B0G
valmistajat: TSC (Taiwan Semiconductor)
ladata: 1.5KE47A B0G.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna