1.5KE82A-B
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
1.5KE82A-B Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1.5KE82A-B
Valmistaja / merkki: Hamlin / Littelfuse
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 70.1VWM 113VC AXIAL
lomakkeissa: 1.5KE82A-B.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-yhteensopiva
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
1.5KE82A-B: n tekniset tiedot
Osa numero 1.5KE82A-B Valmistaja Littelfuse Inc.
Kuvaus TVS DIODE 70.1VWM 113VC AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 265330 pcs Tietolomake 1.5KE82A-B.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 1 Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 77.9V
Jännite - erittely (min) 70.1V Jännite - Breakdown DO-201
Tyyppi Zener Sarja 1.5KE
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 1500W (1.5kW) Teho - huippukulma 13.5A
Polarisaatio DO-201AA, DO-27, Axial Muut nimet 1.5KE82A-BLF
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero 1.5KE82A-B
Kuvaus TVS DIODE 70.1VWM 113VC AXIAL Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 113V
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat No
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1.5KE82A
1.5KE82A
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: TVS DIODE 70.1V 146V DO201
Varastossa: 144532 pcs
ladata: 1.5KE82A.pdf
RFQ
valmistajat: Hamlin / Littelfuse
Kuvaus: TVS DIODE 70.1V 113V DO201