3.0SMCJ24A-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
3.0SMCJ24A-13 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 3.0SMCJ24A-13
Valmistaja / merkki: Diodes Incorporated
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 24VWM 38.9VC SMC
lomakkeissa: 3.0SMCJ24A-13.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
3.0SMCJ24A-13: n tekniset tiedot
Osa numero 3.0SMCJ24A-13 Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus TVS DIODE 24VWM 38.9VC SMC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 122472 pcs Tietolomake 3.0SMCJ24A-13.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 1 Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 26.7V
Jännite - erittely (min) 24V Jännite - Breakdown SMC
Tyyppi Zener Sarja -
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 3000W (3kW) Teho - huippukulma 77.1A
Polarisaatio DO-214AB, SMC Muut nimet 3.0SMCJ24A13
3.0SMCJ24ADITR
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero 3.0SMCJ24A-13
Kuvaus TVS DIODE 24VWM 38.9VC SMC Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 38.9V
Kapasitanssi @ Taajuus 3000pF @ 1MHz Kaksisuuntaiset kanavat No
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
3.0SMCJ20A-13
3.0SMCJ20A-13
valmistajat: Diodes Incorporated
Kuvaus: TVS DIODE 20V 32.4V SMC