AP2127N-3.3TRG1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP2127N-3.3TRG1 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AP2127N-3.3TRG1
Valmistaja / merkki: Diodes Incorporated
Tuotteen Kuvaus IC REG LDO 3.3V 0.3A SOT23
lomakkeissa: AP2127N-3.3TRG1.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
AP2127N-3.3TRG1: n tekniset tiedot
Osa numero AP2127N-3.3TRG1 Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus IC REG LDO 3.3V 0.3A SOT23 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1118843 pcs Tietolomake AP2127N-3.3TRG1.pdf
Jännite / Virta - Tuotos 1 - Jännite - Input Up to 6V
Jännite - Breakdown SOT-23 Sarja -
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Regulator Topologia 300mA
Polarisaatio TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Muut nimet AP2127N-3.3TRG1DI
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Regulators 0.17V @ 300mA
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero AP2127N-3.3TRG1 Taajuus - Switching Positive Fixed
Laajennettu kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 300mA SOT-23 Kuvaus IC REG LDO 3.3V 0.3A SOT23
Nykyinen - Tuotos 3.3V Nykyinen - Raja (Min) 1