AZ23C13-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AZ23C13-7-F Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AZ23C13-7-F
Valmistaja / merkki: Diodes Incorporated
Tuotteen Kuvaus DIODE ZENER ARRAY 13V SOT23-3
lomakkeissa: AZ23C13-7-F.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
AZ23C13-7-F: n tekniset tiedot
Osa numero AZ23C13-7-F Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus DIODE ZENER ARRAY 13V SOT23-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1874375 pcs Tietolomake AZ23C13-7-F.pdf
Jännite - Isolation 25 Ohm Jännite - Breakdown SOT-23-3
Sarja - RoHS-tila Tape & Reel (TR)
Virta - Max 300mW Polarisaatio TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C Asennustyyppi Surface Mount
Valmistajan osanumero AZ23C13-7-F Impedanssi (Max) (Zzt) 13V
Laajennettu kuvaus Zener Diode Array 1 Pair Common Anode 300mW ±5% SOT-23-3 ESR (Equivalent Series Resistance) ±5%
diodikonfiguraatiolla - Kuvaus DIODE ZENER ARRAY 13V SOT23-3
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr - Yhteydenotto Finish 1 Pair Common Anode
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
AZ23C13-G3-08
AZ23C13-G3-08
valmistajat: Electro-Films (EFI) / Vishay
Kuvaus: DIODE ZENER 13V 300MW SOT23
Varastossa: 1839695 pcs
ladata: AZ23C13-G3-08.pdf
RFQ
AZ23C12-TP
AZ23C12-TP
valmistajat: Micro Commercial Components (MCC)
Kuvaus: DIODE ZENER ARRAY 12V SOT23
Varastossa: 1527016 pcs
ladata: AZ23C12-TP.pdf
RFQ
AZ23C13-7-F
AZ23C13-7-F
valmistajat: Diodes Incorporated
Kuvaus: DIODE ZENER ARRAY 13V SOT23-3