BAS70DW-06-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BAS70DW-06-7-F Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BAS70DW-06-7-F
Valmistaja / merkki: Diodes Incorporated
Tuotteen Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT363
lomakkeissa: BAS70DW-06-7-F.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
BAS70DW-06-7-F: n tekniset tiedot
Osa numero BAS70DW-06-7-F Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT363 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 498118 pcs Tietolomake BAS70DW-06-7-F.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1V @ 15mA Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 70V
Toimittaja Device Package SOT-363 Nopeus Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 5ns
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Muut nimet BAS70DW-06-7-FDITR
BAS70DW-06-7-FDITR-ND
BAS70DW-06-7FDITR
BAS70DW-06-FDITR
BAS70DW-06-FDITR-ND
Käyttölämpötila - liitäntä -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Schottky
diodikonfiguraatiolla 2 Pair Common Anode Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 2 Pair Common Anode Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 100nA @ 50V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 70mA (DC)
Perusosan osanumero BAS70DW-06
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
BAS70DW-06-7
BAS70DW-06-7
valmistajat: Diodes Incorporated
Kuvaus: DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT363
Varastossa: 156795 pcs
ladata: BAS70DW-06-7.pdf
RFQ
BAS70DW-06-TP
BAS70DW-06-TP
valmistajat: Micro Commercial Components (MCC)
Varastossa: 634769 pcs
ladata: BAS70DW-06-TP.pdf
RFQ
BAS70E6433HTMA1
BAS70E6433HTMA1
valmistajat: International Rectifier (Infineon Technologies)
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOT23-3
ladata: BAS70E6433HTMA1.pdf
BAS70H,115
BAS70H,115
valmistajat: Nexperia
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOD123F
ladata: BAS70H,115.pdf
BAS70E6327HTSA1
BAS70E6327HTSA1
ladata: BAS70E6327HTSA1.pdf
BAS70DW-06-7-F
BAS70DW-06-7-F