BZT52C13-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BZT52C13-7-F
Valmistaja / merkki: Diodes Incorporated
Tuotteen Kuvaus DIODE ZENER 13V 500MW SOD123
lomakkeissa: BZT52C13-7-F.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
BZT52C13-7-F: n tekniset tiedot
Osa numero BZT52C13-7-F Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus DIODE ZENER 13V 500MW SOD123 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2472555 pcs Tietolomake BZT52C13-7-F.pdf
Jännite - Zener (Nom) (Vz) 13V Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 900mV @ 10mA
Toleranssi ±6.42% Toimittaja Device Package SOD-123
Sarja - Virta - Max 500mW
Pakkaus / Case SOD-123 Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Impedanssi (Max) (Zzt) 30 Ohms
Yksityiskohtainen kuvaus Zener Diode 13V 500mW ±6.42% Surface Mount SOD-123 Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 100nA @ 8V
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
BZT52C13-7-F
BZT52C13-7-F
valmistajat: Diodes Incorporated
Kuvaus: DIODE ZENER 13V 500MW SOD123