BZX84B13-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84B13-7-F Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BZX84B13-7-F
Valmistaja / merkki: Diodes Incorporated
Tuotteen Kuvaus DIODE ZENER 13V 300MW SOT23
lomakkeissa: BZX84B13-7-F.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
BZX84B13-7-F: n tekniset tiedot
Osa numero BZX84B13-7-F Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus DIODE ZENER 13V 300MW SOT23 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2757273 pcs Tietolomake BZX84B13-7-F.pdf
Jännite - Isolation 30 Ohm Jännite - Breakdown SOT-23
Sarja - RoHS-tila Tape & Reel (TR)
Virta - Max 300mW Polarisaatio TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Muut nimet BZX84B13-7-FDI
BZX84B13-7-FDI-ND
BZX84B13-7-FDITR
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero BZX84B13-7-F Impedanssi (Max) (Zzt) 13V
Laajennettu kuvaus Zener Diode 300mW ±2% Surface Mount SOT-23 ESR (Equivalent Series Resistance) ±2%
diodikonfiguraatiolla 100nA @ 8V Kuvaus DIODE ZENER 13V 300MW SOT23
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 900mV @ 10mA