DDZ13BS-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DDZ13BS-7 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DDZ13BS-7
Valmistaja / merkki: Diodes Incorporated
Tuotteen Kuvaus DIODE ZENER 13V 200MW SOD323
lomakkeissa: DDZ13BS-7.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
DDZ13BS-7: n tekniset tiedot
Osa numero DDZ13BS-7 Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus DIODE ZENER 13V 200MW SOD323 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1920122 pcs Tietolomake DDZ13BS-7.pdf
Jännite - Isolation 14 Ohm Jännite - Breakdown SOD-323
Sarja - RoHS-tila Tape & Reel (TR)
Virta - Max 200mW Polarisaatio SC-76, SOD-323
Muut nimet DDZ13BS7
DDZ13BSDITR
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero DDZ13BS-7 Impedanssi (Max) (Zzt) 13V
Laajennettu kuvaus Zener Diode 200mW ±3% Surface Mount SOD-323 ESR (Equivalent Series Resistance) ±3%
diodikonfiguraatiolla 100nA @ 10V Kuvaus DIODE ZENER 13V 200MW SOD323
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 900mV @ 10mA