DMN10H120SFG-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMN10H120SFG-13 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DMN10H120SFG-13
Valmistaja / merkki: Diodes Incorporated
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 100V 3.8A POWERDI
lomakkeissa: DMN10H120SFG-13.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
DMN10H120SFG-13: n tekniset tiedot
Osa numero DMN10H120SFG-13 Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus MOSFET N-CH 100V 3.8A POWERDI Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 405961 pcs Tietolomake DMN10H120SFG-13.pdf
Jännite - Testi 549pF @ 50V Jännite - Breakdown PowerDI3333-8
Vgs (th) (Max) @ Id 110 mOhm @ 3.3A, 10V Vgs (Max) 6V, 10V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Sarja -
RoHS-tila Tape & Reel (TR) RDS (Max) @ Id, Vgs 3.8A (Ta)
Polarisaatio 8-PowerWDFN Muut nimet DMN10H120SFG-13DITR
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero DMN10H120SFG-13
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 10.6nC @ 10V IGBT Tyyppi ±20V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 3V @ 250µA FET Ominaisuus N-Channel
Laajennettu kuvaus N-Channel 100V 3.8A (Ta) 1W (Ta) Surface Mount PowerDI3333-8 Valua lähde jännite (Vdss) -
Kuvaus MOSFET N-CH 100V 3.8A POWERDI Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 100V
kapasitanssi Ratio 1W (Ta)