DZ23C20-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DZ23C20-7-F
Valmistaja / merkki: Diodes Incorporated
Tuotteen Kuvaus DIODE ZENER ARRAY 20V SOT23-3
lomakkeissa: DZ23C20-7-F.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
DZ23C20-7-F: n tekniset tiedot
Osa numero DZ23C20-7-F Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus DIODE ZENER ARRAY 20V SOT23-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1118877 pcs Tietolomake DZ23C20-7-F.pdf
Jännite - Zener (Nom) (Vz) 20V Toleranssi ±6%
Toimittaja Device Package SOT-23-3 Sarja -
Virta - Max 300mW Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Impedanssi (Max) (Zzt) 50 Ohms
Yksityiskohtainen kuvaus Zener Diode Array 1 Pair Common Cathode 20V 300mW ±6% SOT-23-3 Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 100nA @ 15V