FK2500022
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FK2500022 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FK2500022
Valmistaja / merkki: Diodes Incorporated
Tuotteen Kuvaus OSCILLATOR XO 25.000MHZ CMOS SMD
lomakkeissa: 1.FK2500022.pdf2.FK2500022.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
FK2500022: n tekniset tiedot
Osa numero FK2500022 Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus OSCILLATOR XO 25.000MHZ CMOS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 152264 pcs Tietolomake 1.FK2500022.pdf2.FK2500022.pdf
Tyyppi XO (Standard) Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Shell Style 3.3V Sarja SaRonix-eCera™ FK
RoHS-tila Bulk Arvioinnit -
Polarisaatio 4-SMD, No Lead ulostulo Enable/Disable
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero FK2500022
Korkeus - Istuva (Max) 0.045" (1.15mm) Taajuussietoisuus ±50ppm
Taajuus - Tuotos 1 10µA Taajuus 25MHz
Laajennettu kuvaus 25MHz CMOS XO (Standard) Oscillator Surface Mount 3.3V 10mA Enable/Disable Kuvaus OSCILLATOR XO 25.000MHZ CMOS SMD
Nykyinen - Supply (Max) CMOS Nykyinen - Supply (Poista) (max) 10mA