FK5000013
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FK5000013 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FK5000013
Valmistaja / merkki: Diodes Incorporated
Tuotteen Kuvaus OSCILLATOR XO 50MHZ LVCMOS SMD
lomakkeissa: 1.FK5000013.pdf2.FK5000013.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
FK5000013: n tekniset tiedot
Osa numero FK5000013 Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus OSCILLATOR XO 50MHZ LVCMOS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 144412 pcs Tietolomake 1.FK5000013.pdf2.FK5000013.pdf
Jännite - Supply 3.3V Tyyppi XO (Standard)
Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Sarja SaRonix-eCera™ FK
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead ulostulo LVCMOS
Muut nimet FK5000013TR Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.045" (1.15mm)
toiminto Enable/Disable taajuus vakaus ±50ppm
Taajuus 50MHz Yksityiskohtainen kuvaus 50MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Nykyinen - Supply (Max) 10mA Nykyinen - Supply (Poista) (max) 10µA
Base Resonaattori Crystal
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SIT1602BI-21-XXN-33.300000D
SIT1602BI-21-XXN-33.300000D
valmistajat: SiTime
Kuvaus: -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 2.25V-3
Varastossa: 159248 pcs
ladata: SIT1602BI-21-XXN-33.300000D.pdf
RFQ
FK5000015
FK5000015
valmistajat: Diodes Incorporated
Kuvaus: OSCILLATOR XO 50.000MHZ CMOS SMD
Varastossa: 19484 pcs
ladata: FK5000015.pdf
RFQ
FK5000013
FK5000013
Kuvaus: OSCILLATOR XO 50MHZ LVCMOS SMD