MBR2150VGTR-E1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MBR2150VGTR-E1
Valmistaja / merkki: Diodes Incorporated
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 150V 2A DO15
lomakkeissa: MBR2150VGTR-E1.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1500 pcs
  • Viesti
MBR2150VGTR-E1: n tekniset tiedot
Osa numero MBR2150VGTR-E1 Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 150V 2A DO15 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 849416 pcs Tietolomake MBR2150VGTR-E1.pdf
Jännite - Peak Reverse (Max) Schottky Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 2A
Jännite - Breakdown DO-15 Sarja -
RoHS-tila Tape & Box (TB) Käänteinen Recovery Time (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistance @ Jos F - Polarisaatio DO-204AC, DO-15, Axial
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero MBR2150VGTR-E1 Laajennettu kuvaus Diode Schottky 150V 2A Through Hole DO-15
diodikonfiguraatiolla 100µA @ 150V Kuvaus DIODE SCHOTTKY 150V 2A DO15
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 850mV @ 2A Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 150V
Kapasitanssi @ Vr, F -65°C ~ 150°C