SMAZ33-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMAZ33-13-F Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SMAZ33-13-F
Valmistaja / merkki: Diodes Incorporated
Tuotteen Kuvaus DIODE ZENER 33V 1W SMA
lomakkeissa: SMAZ33-13-F.pdf
  • Viesti
SMAZ33-13-F: n tekniset tiedot
Osa numero SMAZ33-13-F Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus DIODE ZENER 33V 1W SMA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 968235 pcs Tietolomake SMAZ33-13-F.pdf
Jännite - Isolation 15 Ohm Jännite - Breakdown SMA
Sarja - RoHS-tila Tape & Reel (TR)
Virta - Max 1W Polarisaatio DO-214AC, SMA
Muut nimet SMAZ33-FDITR
SMAZ3313F
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero SMAZ33-13-F Impedanssi (Max) (Zzt) 33V
Laajennettu kuvaus Zener Diode 1W ±5% Surface Mount SMA ESR (Equivalent Series Resistance) ±5%
diodikonfiguraatiolla 500nA @ 25.1V Kuvaus DIODE ZENER 33V 1W SMA
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 1.2V @ 200mA
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SMAZ27-13-F
SMAZ27-13-F
valmistajat: Diodes Incorporated
Kuvaus: DIODE ZENER 27V 1W SMA
Varastossa: 1018192 pcs
ladata: SMAZ27-13-F.pdf
RFQ
SMAZ33-13
SMAZ33-13
Kuvaus: DIODE ZENER 33V 1W SMA