SMAZ7V5-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMAZ7V5-13-F Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SMAZ7V5-13-F
Valmistaja / merkki: Diodes Incorporated
Tuotteen Kuvaus DIODE ZENER 7.5V 1W SMA
lomakkeissa: SMAZ7V5-13-F.pdf
  • Viesti
SMAZ7V5-13-F: n tekniset tiedot
Osa numero SMAZ7V5-13-F Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus DIODE ZENER 7.5V 1W SMA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 827351 pcs Tietolomake SMAZ7V5-13-F.pdf
Jännite - Isolation 2 Ohm Jännite - Breakdown SMA
Sarja - RoHS-tila Tape & Reel (TR)
Virta - Max 1W Polarisaatio DO-214AC, SMA
Muut nimet SMAZ7V5-FDITR
SMAZ7V513F
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero SMAZ7V5-13-F Impedanssi (Max) (Zzt) 7.5V
Laajennettu kuvaus Zener Diode 1W ±5% Surface Mount SMA ESR (Equivalent Series Resistance) ±5%
diodikonfiguraatiolla 5µA @ 5V Kuvaus DIODE ZENER 7.5V 1W SMA
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 1.2V @ 200mA