SMBJ33CA-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ33CA-13-F Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SMBJ33CA-13-F
Valmistaja / merkki: Diodes Incorporated
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 33VWM 53.3VC SMB
lomakkeissa: SMBJ33CA-13-F.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
SMBJ33CA-13-F: n tekniset tiedot
Osa numero SMBJ33CA-13-F Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus TVS DIODE 33VWM 53.3VC SMB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 964646 pcs Tietolomake SMBJ33CA-13-F.pdf
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 36.7V Jännite - breakover 1
Jännite - erittely (min) 33V Jännite - Breakdown SMB
Tyyppi Zener Sarja SMBJ
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 600W Teho - huippukulma 11.3A
Polarisaatio DO-214AA, SMB Muut nimet SMBJ33CA-FDITR
SMBJ33CA13F
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero SMBJ33CA-13-F
Kuvaus TVS DIODE 33VWM 53.3VC SMB Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 53.3V
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat No
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SMBJ33CA-HRA
SMBJ33CA-HRA
valmistajat: Hamlin / Littelfuse
Kuvaus: TVS DIODE 33V 53.3V DO214AA
Varastossa: 16732 pcs
ladata: SMBJ33CA-HRA.pdf
RFQ
SMBJ33CA-E3/52
SMBJ33CA-E3/52
valmistajat: Electro-Films (EFI) / Vishay
Varastossa: 173832 pcs
ladata: SMBJ33CA-E3/52.pdf
RFQ
SMBJ33CA
SMBJ33CA
ladata: SMBJ33CA.pdf
SMBJ33CA-M3/52
SMBJ33CA-M3/52
ladata: SMBJ33CA-M3/52.pdf
SMBJ33CA-E3/1
SMBJ33CA-E3/1
ladata: SMBJ33CA-E3/1.pdf
valmistajat: Bourns, Inc.
Kuvaus: TVS DIODE 33V 53.3V SMB
ladata: SMBJ33CA.pdf
SMBJ33CA R5G
SMBJ33CA R5G
valmistajat: TSC (Taiwan Semiconductor)
ladata: SMBJ33CA R5G.pdf
SMBJ33CA-13
SMBJ33CA-13
valmistajat: Diodes Incorporated
ladata: SMBJ33CA-13.pdf
valmistajat: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMBJ33CA M4G
SMBJ33CA M4G
ladata: SMBJ33CA M4G.pdf
SMBJ33CA-HR
SMBJ33CA-HR
ladata: SMBJ33CA-HR.pdf
SMBJ33CA-E3/5B
SMBJ33CA-E3/5B
ladata: SMBJ33CA-E3/5B.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna