SMBJ64A-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ64A-13-F Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SMBJ64A-13-F
Valmistaja / merkki: Diodes Incorporated
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 64VWM 103VC SMB
lomakkeissa: SMBJ64A-13-F.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
SMBJ64A-13-F: n tekniset tiedot
Osa numero SMBJ64A-13-F Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus TVS DIODE 64VWM 103VC SMB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 335350 pcs Tietolomake SMBJ64A-13-F.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 1 Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 71.1V
Jännite - erittely (min) 64V Jännite - Breakdown SMB
Tyyppi Zener Sarja SMBJ
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 600W Teho - huippukulma 5.8A
Polarisaatio DO-214AA, SMB Muut nimet SMBJ64A-FDITR
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero SMBJ64A-13-F
Kuvaus TVS DIODE 64VWM 103VC SMB Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 103V