SMCJ40A-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMCJ40A-13-F Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SMCJ40A-13-F
Valmistaja / merkki: Diodes Incorporated
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 40VWM 64.5VC SMC
lomakkeissa: SMCJ40A-13-F.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
SMCJ40A-13-F: n tekniset tiedot
Osa numero SMCJ40A-13-F Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus TVS DIODE 40VWM 64.5VC SMC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 368534 pcs Tietolomake SMCJ40A-13-F.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 1 Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 44.4V
Jännite - erittely (min) 40V Jännite - Breakdown SMC
Tyyppi Zener Sarja -
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 1500W (1.5kW) Teho - huippukulma 23.2A
Polarisaatio DO-214AB, SMC Muut nimet SMCJ40A-FDITR
SMCJ40A13F
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero SMCJ40A-13-F
Kuvaus TVS DIODE 40VWM 64.5VC SMC Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 64.5V
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat No
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SMCJ40A-E3/9AT
SMCJ40A-E3/9AT
valmistajat: Electro-Films (EFI) / Vishay
Kuvaus: TVS DIODE 40V 64.5V DO214AB
Varastossa: 517610 pcs
ladata: SMCJ40A-E3/9AT.pdf
RFQ
SMCJ40A-E3/57T
SMCJ40A-E3/57T
Varastossa: 362499 pcs
ladata: SMCJ40A-E3/57T.pdf
RFQ
SMCJ40A
SMCJ40A
valmistajat: Bourns, Inc.
Kuvaus: TVS DIODE 40V 64.5V SMC
ladata: SMCJ40A.pdf
SMCJ40A V7G
SMCJ40A V7G
valmistajat: TSC (Taiwan Semiconductor)
ladata: SMCJ40A V7G.pdf
SMCJ40A R7G
SMCJ40A R7G
ladata: SMCJ40A R7G.pdf
SMCJ40A-HRA
SMCJ40A-HRA
valmistajat: Hamlin / Littelfuse
ladata: SMCJ40A-HRA.pdf
SMCJ40A M6G
SMCJ40A M6G
ladata: SMCJ40A M6G.pdf
SMCJ40A-HR
SMCJ40A-HR
ladata: SMCJ40A-HR.pdf
SMCJ40A-13
SMCJ40A-13
valmistajat: Diodes Incorporated
ladata: SMCJ40A-13.pdf
SMCJ40A-13-F
SMCJ40A-13-F
Kuvaus: TVS DIODE 40VWM 64.5VC SMC
ladata: SMCJ40A-13-F.pdf
SMCJ40A-HRAT7
SMCJ40A-HRAT7
ladata: SMCJ40A-HRAT7.pdf
SMCJ40A V6G
SMCJ40A V6G
ladata: SMCJ40A V6G.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna