SMCJ90A-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMCJ90A-13-F Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SMCJ90A-13-F
Valmistaja / merkki: Diodes Incorporated
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 90VWM 146VC SMC
lomakkeissa: SMCJ90A-13-F.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
SMCJ90A-13-F: n tekniset tiedot
Osa numero SMCJ90A-13-F Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus TVS DIODE 90VWM 146VC SMC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 318554 pcs Tietolomake SMCJ90A-13-F.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 1 Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 100V
Jännite - erittely (min) 90V Jännite - Breakdown SMC
Tyyppi Zener Sarja -
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 1500W (1.5kW) Teho - huippukulma 10.3A
Polarisaatio DO-214AB, SMC Muut nimet SMCJ90A-FDITR
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero SMCJ90A-13-F
Kuvaus TVS DIODE 90VWM 146VC SMC Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 146V
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat No
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SMCJ90A-HRAT7
SMCJ90A-HRAT7
valmistajat: Hamlin / Littelfuse
Kuvaus: TVS DIODE 90V 146V DO214AB
Varastossa: 8409 pcs
ladata: SMCJ90A-HRAT7.pdf
RFQ
SMCJ90A M6G
SMCJ90A M6G
valmistajat: TSC (Taiwan Semiconductor)
Varastossa: 560599 pcs
ladata: SMCJ90A M6G.pdf
RFQ
SMCJ90A-13
SMCJ90A-13
valmistajat: Diodes Incorporated
Kuvaus: TVS DIODE 90V 146V SMC
ladata: SMCJ90A-13.pdf
SMCJ90A R7G
SMCJ90A R7G
ladata: SMCJ90A R7G.pdf
SMCJ90A V7G
SMCJ90A V7G
ladata: SMCJ90A V7G.pdf
SMCJ90A V6G
SMCJ90A V6G