ZLDO1117KTC
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZLDO1117KTC Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ZLDO1117KTC
Valmistaja / merkki: Diodes Incorporated
Tuotteen Kuvaus IC REG LDO ADJ 1A TO252-3
lomakkeissa: ZLDO1117KTC.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
5000 pcs
  • Viesti
ZLDO1117KTC: n tekniset tiedot
Osa numero ZLDO1117KTC Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus IC REG LDO ADJ 1A TO252-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 430233 pcs Tietolomake ZLDO1117KTC.pdf
Jännite / Virta - Tuotos 1 1.1A Jännite - Input 2.7 V ~ 18 V
Jännite - Breakdown TO-252-3 Sarja -
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Regulator Topologia 1A
Polarisaatio TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Muut nimet ZLDO1117KDITR
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1.11V @ 1A
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero ZLDO1117KTC Taajuus - Switching Positive Adjustable
Laajennettu kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable Output Adj to 1.25V 1A TO-252-3 Kuvaus IC REG LDO ADJ 1A TO252-3
Nykyinen - Tuotos Adj to 1.25V Nykyinen - Raja (Min) 1
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
ZLDO1117KTC
ZLDO1117KTC
valmistajat: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC REG LDO ADJ 1A TO252-3