ZSR1000GTA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZSR1000GTA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ZSR1000GTA
Valmistaja / merkki: Diodes Incorporated
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 10V 200MA SOT223
lomakkeissa: ZSR1000GTA.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-yhteensopiva
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
ZSR1000GTA: n tekniset tiedot
Osa numero ZSR1000GTA Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus IC REG LINEAR 10V 200MA SOT223 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 194671 pcs Tietolomake ZSR1000GTA.pdf
Jännitepudotus (max) - Jännite - lähtö (min / kiinteä) 10V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 20V
Toimittaja Device Package SOT-223 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Temperature, Short Circuit Pakkaus / Case TO-261-4, TO-261AA
PSRR 57dB (120Hz) lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC 1 Output 200mA SOT-223 Nykyinen - lepotilassa (Iq) 600µA
Nykyinen - Tuotos 200mA Ohjaustoiminnot -