ZXTP19100CZTA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXTP19100CZTA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ZXTP19100CZTA
Valmistaja / merkki: Diodes Incorporated
Tuotteen Kuvaus TRANS PNP 100V 2A SOT89
lomakkeissa: ZXTP19100CZTA.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Viesti
ZXTP19100CZTA: n tekniset tiedot
Osa numero ZXTP19100CZTA Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus TRANS PNP 100V 2A SOT89 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 110695 pcs Tietolomake ZXTP19100CZTA.pdf
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 2A Jännite - Breakdown SOT-89-3
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 100V Sarja -
RoHS-tila Digi-Reel® Vastus - Base (R1) (ohmia) 142MHz
Virta - Max 2.4W Polarisaatio TO-243AA
Muut nimet ZXTP19100CZDKR Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero ZXTP19100CZTA Taajuus - Siirtyminen 200 @ 100mA, 2V
Laajennettu kuvaus Bipolar (BJT) Transistor PNP 100V 2A 142MHz 2.4W Surface Mount SOT-89-3 Kuvaus TRANS PNP 100V 2A SOT89
DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 50nA (ICBO) Nykyinen - Collector Cutoff (Max) 295mV @ 200mA, 2A