RCP1206B160RJS6
Vishay DaleVishay Dale
RCP1206B160RJS6 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RCP1206B160RJS6
Valmistaja / merkki: Dale / Vishay
Tuotteen Kuvaus RES SMD 160 OHM 5% 11W 1206
lomakkeissa: RCP1206B160RJS6.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
300 pcs
  • Viesti
RCP1206B160RJS6: n tekniset tiedot
Osa numero RCP1206B160RJS6 Valmistaja Vishay Dale
Kuvaus RES SMD 160 OHM 5% 11W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 22401 pcs Tietolomake RCP1206B160RJS6.pdf
Voltage Rating - AC - Jännite - Working 11W
Jännite - Breakdown 1206 Paksuus (Max) ±150ppm/°C
Koko / Dimension 0.122" L x 0.060" W (3.10mm x 1.52mm) Sarja RCP
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Polarisaatio 1206 (3216 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero RCP1206B160RJS6 Korkeus - Istuva (Max) 0.025" (0.64mm)
ominaisuudet Moisture Resistant FIFO: n 2
Laajennettu kuvaus 160 Ohm ±5% 11W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film ESR (Equivalent Series Resistance) ±5%
Kuvaus RES SMD 160 OHM 5% 11W 1206 Päällystys, Kotelomalli Thick Film