TNPW1206154KBETA
Vishay DaleVishay Dale
TNPW1206154KBETA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TNPW1206154KBETA
Valmistaja / merkki: Dale / Vishay
Tuotteen Kuvaus RES SMD 154K OHM 0.1% 1/4W 1206
lomakkeissa: TNPW1206154KBETA.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
10000 pcs
  • Viesti
TNPW1206154KBETA: n tekniset tiedot
Osa numero TNPW1206154KBETA Valmistaja Vishay Dale
Kuvaus RES SMD 154K OHM 0.1% 1/4W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 450114 pcs Tietolomake TNPW1206154KBETA.pdf
Voltage Rating - AC - Jännite - Working 0.25W, 1/4W
Jännite - Breakdown 1206 Paksuus (Max) ±25ppm/°C
Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Sarja TNPW
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Polarisaatio 1206 (3216 Metric)
Muut nimet TNPW1206 154K 0.1% T9 RT1 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero TNPW1206154KBETA
Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm) ominaisuudet -
FIFO: n 2 Laajennettu kuvaus 154k Ohm ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thin Film
ESR (Equivalent Series Resistance) ±0.1% Kuvaus RES SMD 154K OHM 0.1% 1/4W 1206