0603J2002P20BUT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 0603J2002P20BUT
Valmistaja / merkki: Knowles Syfer
Tuotteen Kuvaus CAP CER 2.2PF 200V C0G/NP0 0603
lomakkeissa: 0603J2002P20BUT.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
8000 pcs
  • Viesti
0603J2002P20BUT: n tekniset tiedot
Osa numero 0603J2002P20BUT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 2.2PF 200V C0G/NP0 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 349023 pcs Tietolomake 0603J2002P20BUT.pdf
Voltage Rating - AC - Jännite - Rated 200V
Toleranssi 2.2pF Paksuus (Max) C0G, NP0
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Sarja - RoHS-tila Tape & Reel (TR)
Ripple Current - matala taajuus RF, Microwave, High Frequency Arvioinnit -
Polarisaatio 0603 (1608 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero 0603J2002P20BUT Lead Style 0.031" (0.80mm)
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Epäonnistumisprosentti - Laajennettu kuvaus 2.2pF ±0.1pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
ESR (Equivalent Series Resistance) ±0.1pF Kuvaus CAP CER 2.2PF 200V C0G/NP0 0603