1N5419E3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
1N5419E3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1N5419E3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus DIODE GEN PURP 500V 3A AXIAL
lomakkeissa: 1N5419E3.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
1N5419E3: n tekniset tiedot
Osa numero 1N5419E3 Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus DIODE GEN PURP 500V 3A AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 15655 pcs Tietolomake 1N5419E3.pdf
Jännite - Peak Reverse (Max) Standard Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 3A
Jännite - Breakdown - Sarja -
RoHS-tila Bulk Käänteinen Recovery Time (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistance @ Jos F - Polarisaatio B, Axial
Käyttölämpötila - liitäntä 250ns Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero 1N5419E3
Laajennettu kuvaus Diode Standard 500V 3A Through Hole diodikonfiguraatiolla 1µA @ 500V
Kuvaus DIODE GEN PURP 500V 3A AXIAL Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 1.5V @ 9A
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 500V Kapasitanssi @ Vr, F -65°C ~ 175°C
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1N5518BUR-1
1N5518BUR-1
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: ZENER DIODE
Varastossa: 12570 pcs
ladata: 1N5518BUR-1.pdf
RFQ
1N5419
1N5419
valmistajat: Semtech
Kuvaus: DIODE GEN PURP 500V 4.5A AXIAL