2EZ56D2/TR8
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
2EZ56D2/TR8 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 2EZ56D2/TR8
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus DIODE ZENER 56V 2W DO204AL
lomakkeissa: 2EZ56D2/TR8.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1500 pcs
  • Viesti
2EZ56D2/TR8: n tekniset tiedot
Osa numero 2EZ56D2/TR8 Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus DIODE ZENER 56V 2W DO204AL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 55499 pcs Tietolomake 2EZ56D2/TR8.pdf
Jännite - Isolation 55 Ohm Jännite - Breakdown DO-204AL (DO-41)
Sarja - RoHS-tila Tape & Reel (TR)
Virta - Max 2W Polarisaatio DO-204AL, DO-41, Axial
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero 2EZ56D2/TR8
Impedanssi (Max) (Zzt) 56V Laajennettu kuvaus Zener Diode 2W ±2% Through Hole DO-204AL (DO-41)
ESR (Equivalent Series Resistance) ±2% diodikonfiguraatiolla 500nA @ 42.6V
Kuvaus DIODE ZENER 56V 2W DO204AL Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 1.2V @ 200mA