M5KP12CAE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
M5KP12CAE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: M5KP12CAE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO204AR
lomakkeissa: M5KP12CAE3.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
M5KP12CAE3: n tekniset tiedot
Osa numero M5KP12CAE3 Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO204AR Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6047 pcs Tietolomake M5KP12CAE3.pdf
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 13.3V Jännite - breakover 1
Jännite - erittely (min) 12V Jännite - Breakdown DO-204AR
Tyyppi Zener Sarja Military, MIL-PRF-19500
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 5000W (5kW) Teho - huippukulma 251A
Polarisaatio DO-204AR, Axial Muut nimet 1086-3422
1086-3422-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero M5KP12CAE3
Kuvaus TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO204AR Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 19.9V