MA1.5KE200AE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MA1.5KE200AE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MA1.5KE200AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 171VWM 274VC DO204AR
lomakkeissa: MA1.5KE200AE3.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MA1.5KE200AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MA1.5KE200AE3 Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 171VWM 274VC DO204AR Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6087 pcs Tietolomake MA1.5KE200AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 1 Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 190V
Jännite - erittely (min) 171V Jännite - Breakdown DO-204AR
Tyyppi Zener Sarja Military, MIL-PRF-19500
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 1500W (1.5kW) Teho - huippukulma 5.5A
Polarisaatio DO-204AR, Axial Muut nimet 1086-3628
1086-3628-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero MA1.5KE200AE3
Kuvaus TVS DIODE 171VWM 274VC DO204AR Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 274V