MA15KP170CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MA15KP170CA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MA15KP170CA
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 170VWM 275VC DO204AR
lomakkeissa: MA15KP170CA.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MA15KP170CA: n tekniset tiedot
Osa numero MA15KP170CA Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 170VWM 275VC DO204AR Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5059 pcs Tietolomake MA15KP170CA.pdf
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 189V Jännite - breakover 1
Jännite - erittely (min) 170V Jännite - Breakdown DO-204AR
Tyyppi Zener Sarja Military, MIL-PRF-19500
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 15000W (15kW) Teho - huippukulma 55A
Polarisaatio DO-204AR, Axial Muut nimet 1086-3761
1086-3761-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero MA15KP170CA
Kuvaus TVS DIODE 170VWM 275VC DO204AR Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 275V