MPLAD15KP8.0A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MPLAD15KP8.0A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPLAD15KP8.0A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 8VWM 13.6VC PLAD
lomakkeissa: MPLAD15KP8.0A.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MPLAD15KP8.0A: n tekniset tiedot
Osa numero MPLAD15KP8.0A Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 8VWM 13.6VC PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4515 pcs Tietolomake MPLAD15KP8.0A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 1 Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 8.89V
Jännite - erittely (min) 8V Jännite - Breakdown PLAD
Tyyppi Zener Sarja -
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 15000W (15kW) Teho - huippukulma 1101A (1.101kA)
Polarisaatio Nonstandard SMD Muut nimet 1086-7316
1086-7316-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero MPLAD15KP8.0A
Kuvaus TVS DIODE 8VWM 13.6VC PLAD Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 13.6V