MPLAD6.5KP54CAE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MPLAD6.5KP54CAE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPLAD6.5KP54CAE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 54VWM 87.1VC PLAD
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
163 pcs
  • Viesti
MPLAD6.5KP54CAE3: n tekniset tiedot
Osa numero MPLAD6.5KP54CAE3 Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 54VWM 87.1VC PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 16663 pcs Tietolomake
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 60V Jännite - breakover 1
Jännite - erittely (min) 54V Jännite - Breakdown PLAD
Tyyppi Zener Sarja -
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 6500W (6.5kW) Teho - huippukulma 74.8A
Polarisaatio Nonstandard SMD Muut nimet 1086-7623
1086-7623-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero MPLAD6.5KP54CAE3
Kuvaus TVS DIODE 54VWM 87.1VC PLAD Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 87.1V