MRT100KP120AE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MRT100KP120AE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MRT100KP120AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 120VWM 235VC CASE5A
lomakkeissa: MRT100KP120AE3.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MRT100KP120AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MRT100KP120AE3 Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 120VWM 235VC CASE5A Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3943 pcs Tietolomake MRT100KP120AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 1 Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 133V
Jännite - erittely (min) 120V Jännite - Breakdown Case 5A (DO-204AR)
Tyyppi Zener Sarja Military, MIL-PRF-19500
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 100000W (100kW) Teho - huippukulma -
Polarisaatio DO-204AR, Axial Muut nimet 1086-7682
1086-7682-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero MRT100KP120AE3
Kuvaus TVS DIODE 120VWM 235VC CASE5A Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 235V