MRT100KP280A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MRT100KP280A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MRT100KP280A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 280VWM 552VC CASE5A
lomakkeissa: MRT100KP280A.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MRT100KP280A: n tekniset tiedot
Osa numero MRT100KP280A Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 280VWM 552VC CASE5A Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4867 pcs Tietolomake MRT100KP280A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 1 Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 311V
Jännite - erittely (min) 280V Jännite - Breakdown Case 5A (DO-204AR)
Tyyppi Zener Sarja Military, MIL-PRF-19500
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 100000W (100kW) Teho - huippukulma -
Polarisaatio DO-204AR, Axial Muut nimet 1086-7721
1086-7721-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero MRT100KP280A
Kuvaus TVS DIODE 280VWM 552VC CASE5A Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 552V