MRT100KP70CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MRT100KP70CA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MRT100KP70CA
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 70VWM 138VC CASE5A
lomakkeissa: MRT100KP70CA.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MRT100KP70CA: n tekniset tiedot
Osa numero MRT100KP70CA Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 70VWM 138VC CASE5A Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6935 pcs Tietolomake MRT100KP70CA.pdf
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 77.8V Jännite - breakover 1
Jännite - erittely (min) 70V Jännite - Breakdown Case 5A (DO-204AR)
Tyyppi Zener Sarja Military, MIL-PRF-19500
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 100000W (100kW) Teho - huippukulma -
Polarisaatio DO-204AR, Axial Muut nimet 1086-7775
1086-7775-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero MRT100KP70CA
Kuvaus TVS DIODE 70VWM 138VC CASE5A Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 138V