MXLP4KE400AE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXLP4KE400AE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXLP4KE400AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 342VWM 548VC DO41
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
MXLP4KE400AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXLP4KE400AE3 Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 342VWM 548VC DO41 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 7503 pcs Tietolomake
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 1 Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 380V
Jännite - erittely (min) 342V Jännite - Breakdown DO-204AL (DO-41)
Tyyppi Zener Sarja Military, MIL-PRF-19500
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 400W Teho - huippukulma 1A
Polarisaatio DO-204AL, DO-41, Axial Muut nimet 1086-10348
1086-10348-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero MXLP4KE400AE3
Kuvaus TVS DIODE 342VWM 548VC DO41 Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 548V