MXSMLJ24CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMLJ24CA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXSMLJ24CA
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AB
lomakkeissa: MXSMLJ24CA.pdf
  • Viesti
MXSMLJ24CA: n tekniset tiedot
Osa numero MXSMLJ24CA Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4992 pcs Tietolomake MXSMLJ24CA.pdf
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 26.7V Jännite - breakover 1
Jännite - erittely (min) 24V Jännite - Breakdown DO-214AB
Tyyppi Zener Sarja Military, MIL-PRF-19500
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 3000W (3kW) Teho - huippukulma 77.2A
Polarisaatio DO-214AB, SMC Muut nimet 1086-15013
1086-15013-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero MXSMLJ24CA
Kuvaus TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AB Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 38.9V