MXSMLJ78CAE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMLJ78CAE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXSMLJ78CAE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 78VWM 126VC DO214AB
lomakkeissa: MXSMLJ78CAE3.pdf
  • Viesti
MXSMLJ78CAE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXSMLJ78CAE3 Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 78VWM 126VC DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6078 pcs Tietolomake MXSMLJ78CAE3.pdf
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 86.7V Jännite - breakover 1
Jännite - erittely (min) 78V Jännite - Breakdown DO-214AB
Tyyppi Zener Sarja Military, MIL-PRF-19500
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 3000W (3kW) Teho - huippukulma 22.8A
Polarisaatio DO-214AB, SMC Muut nimet 1086-15102
1086-15102-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero MXSMLJ78CAE3
Kuvaus TVS DIODE 78VWM 126VC DO214AB Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 126V
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat No
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXSMLJ78A
MXSMLJ78A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 78V 126V DO214AB