CDC5D23BNP-100LC
Sumida America Components Inc.Sumida America Components Inc.
CDC5D23BNP-100LC Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CDC5D23BNP-100LC
Valmistaja / merkki: Sumida Corporation
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 10UH 1.04A 133 MOHM
lomakkeissa: CDC5D23BNP-100LC.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
4000 pcs
  • Viesti
CDC5D23BNP-100LC: n tekniset tiedot
Osa numero CDC5D23BNP-100LC Valmistaja Sumida America Components Inc.
Kuvaus FIXED IND 10UH 1.04A 133 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 253018 pcs Tietolomake CDC5D23BNP-100LC.pdf
Jännite - Breakdown - Käyttö Unshielded
Tyyppi - Koko / Dimension 0.228" L x 0.228" W (5.80mm x 5.80mm)
Sarja CDC5D23B RoHS-tila Tape & Reel (TR)
Arvioinnit - Polarisaatio 2323 (5858 Metric)
Muut nimet 308-1875-2 Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero CDC5D23BNP-100LC Korkeus - Istuva (Max) 0.098" (2.50mm)
Laitteiston tyyppi 10µH Taajuus - Testi -
Taajuus - Self Resonant 133 mOhm Max Laajennettu kuvaus 10µH Unshielded Inductor 1.04A 133 mOhm Max 2323 (5858 Metric)
ESR (Equivalent Series Resistance) ±15% Halkaisija - Olkapää -
Kuvaus FIXED IND 10UH 1.04A 133 MOHM Viiveaika 100kHz
DC Resistance (DCR) - Nykyinen arvostelu 1.04A