CDRR75NP-330MC
Sumida America Components Inc.Sumida America Components Inc.
CDRR75NP-330MC Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CDRR75NP-330MC
Valmistaja / merkki: Sumida Corporation
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 33UH 1.39A 119 MOHM
lomakkeissa: CDRR75NP-330MC.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
CDRR75NP-330MC: n tekniset tiedot
Osa numero CDRR75NP-330MC Valmistaja Sumida America Components Inc.
Kuvaus FIXED IND 33UH 1.39A 119 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 188539 pcs Tietolomake CDRR75NP-330MC.pdf
Jännite - Breakdown - Käyttö Shielded
Tyyppi - Koko / Dimension 0.272" L x 0.272" W (6.90mm x 6.90mm)
Sarja CDRR RoHS-tila Tape & Reel (TR)
Arvioinnit - Polarisaatio Nonstandard
Muut nimet 308-1679-2
CDRR75NP330MC
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero CDRR75NP-330MC Korkeus - Istuva (Max) 0.189" (4.80mm)
Laitteiston tyyppi 33µH Taajuus - Testi -
Taajuus - Self Resonant 119 mOhm Max Laajennettu kuvaus 33µH Shielded Inductor 1.39A 119 mOhm Max Nonstandard
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Halkaisija - Olkapää -
Kuvaus FIXED IND 33UH 1.39A 119 MOHM Viiveaika 100kHz
DC Resistance (DCR) 760mA Nykyinen arvostelu 1.39A