DT12PW120A
TDK-Lambda Americas Inc.TDK-Lambda Americas Inc.
TDK-Lambda Americas Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DT12PW120A
Valmistaja / merkki: TDK-Lambda Americas, Inc.
Tuotteen Kuvaus AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 12W
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Viesti
DT12PW120A: n tekniset tiedot
Osa numero DT12PW120A Valmistaja TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 12W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3478 pcs Tietolomake
Paino - Jännite - Working 12W
Jännite - Input 90 ~ 264 VAC Ura- / uurtamaton Desktop (Class I)
Koko / Dimension 3.60" L x 2.30" W x 1.30" H (92.0mm x 59.0mm x 33.0mm) Sarja DT
Ripple Current - matala taajuus ITE (Commercial) ripple Current Positive Center
Ylikuormitussuoja North America Ulostuloliitin -
Käyttölämpötila 0°C ~ 40°C Vaadittu vähimmäiskuormitus IEC 320-C14
Valmistajan osanumero DT12PW120A line asetus 75%
Syötetyyppi Cord tuloliitin Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm
Feature Pins 1A Laajennettu kuvaus 12V 12W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord Input
Kuvaus AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 12W Nykyinen - Tuotos 12V
Hyväksynnät CE, cULus, GOST, PSE AC Outlets 59" (1.50m)