DT150PW190C
TDK-Lambda Americas Inc.TDK-Lambda Americas Inc.
DT150PW190C Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DT150PW190C
Valmistaja / merkki: TDK-Lambda Americas, Inc.
Tuotteen Kuvaus AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 150W
lomakkeissa: DT150PW190C.pdf
  • Viesti
DT150PW190C: n tekniset tiedot
Osa numero DT150PW190C Valmistaja TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 150W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6665 pcs Tietolomake DT150PW190C.pdf
Paino 1.7 lbs (771.1g) Jännite - Working 150W
Jännite - Input 90 ~ 264 VAC Ura- / uurtamaton Desktop (Class I)
Koko / Dimension 6.70" L x 3.35" W x 1.73" H (170.0mm x 85.0mm x 44.0mm) Sarja DT150-C
Ripple Current - matala taajuus ITE (Commercial) ripple Current -
Ylikuormitussuoja International Ulostuloliitin -
Muut nimet 285-1916
DT150PW190-C
Käyttölämpötila 0°C ~ 40°C
Vaadittu vähimmäiskuormitus IEC 320-C14 Valmistajan osanumero DT150PW190C
line asetus Level V Syötetyyppi Cord (Sold Separately)
tuloliitin Power DIN, 4 Pin Feature Pins 7.9A
Laajennettu kuvaus 19V 150W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Kuvaus AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 150W
Nykyinen - Tuotos 19V Hyväksynnät -
AC Outlets 41.34" (1.05m)