DT70PW120P003
TDK-Lambda Americas Inc.TDK-Lambda Americas Inc.
TDK-Lambda Americas Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DT70PW120P003
Valmistaja / merkki: TDK-Lambda Americas, Inc.
Tuotteen Kuvaus AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 50W
lomakkeissa: DT70PW120P003.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Viesti
DT70PW120P003: n tekniset tiedot
Osa numero DT70PW120P003 Valmistaja TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 50W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1885 pcs Tietolomake DT70PW120P003.pdf
Paino - Jännite - Working 62W
Jännite - Input 90 ~ 264 VAC Ura- / uurtamaton Desktop (Class I)
Koko / Dimension 6.06" L x 3.35" W x 2.09" H (154.0mm x 85.0mm x 53.0mm) Sarja DT
Ripple Current - matala taajuus ITE (Commercial) ripple Current -
Ylikuormitussuoja International Ulostuloliitin -
Käyttölämpötila 0°C ~ 40°C Vaadittu vähimmäiskuormitus IEC 320-C14
Valmistajan osanumero DT70PW120P003 line asetus 75%
Syötetyyppi Cord (Sold Separately) tuloliitin -
Feature Pins 5.2A Laajennettu kuvaus 12V 62W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Kuvaus AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 50W Nykyinen - Tuotos 12V
Hyväksynnät - AC Outlets 39.4" (1.00m)